1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - TABIRAKO.- DURANGO, LARUNBATA 19.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - ASKATUAK.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - ESKORIATZA.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - BERGARA SORALUZE.- BERGARA, IGANDEA 16.30

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - HONDARRIBIA.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MONPAS - ORDIZIA.- ORDIZIA, LARUNBATA 10.45

IBAETA BERA BERA - BKL.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA ULIA - GOIERRI.- YOLDI, IGANDEA 10.00

KADETEAK

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

INFANTILAK

BERA BERA - MONDRAGON.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GROS - OIARSO.- DON BOSCO, IGANDEA 9.00

BERA BERA SANTA CLARA - ANTIGUA LUBERRI.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - HONDARRIBIA.- HONDARRIBI, IGANDEA 16.00

BERA BERA ZURRIOLA - SASKIAXULAR.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - UGARO.- LEGORRETA, IGANDEA 11.00

1.MAILA NAZIONALA

HONDARRIBIA 50 - 59 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

ARDOI 55 - 25 BERA BERA MRW AMARA

JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGAREN F4

BERA BERA 54 - 45 ARASKI

LA SALLE BILBAO 71 - 47 MARIANISTAS

BERA BERA 32 - 78 LA SALLE BILBAO

SENIORRAK

INTER 41 - 52 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 56 - 34 TAKE

JUNIORRAK

ZAST 52 - 48 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA MONPAS 22 - 40 ATLETICO GARAZI

GOIERRI 26 - 28 IBAETA BERA BERA

KADETEAK

IRAURGI 68 - 41 BERA BERA MANTEO

BERA BERA 54 - 27 EASO

BERA BERA EGIA 16 - 26 MUNDARRO

SASKIAXULAR 62 - 31 IBAETA BERA BERA

AÑORGA 24 - 73 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

BERA BERA BALDA 58 - 37 EASO

INFANTILAK

EASO 48 - 53 BERA BERA

BERA BERA GROS 28 - 44 IRAURGI

ANTIGUA LUBERRI 22 - 55 BERA BERA URGULL

OSTADAR 21 - 34 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 50 - 34 ANTIGUA LUBERRI

1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - HONDARRIBI.- HONDARRIBI, LAUNBATA 19.45

2. MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - ARDOI.- ARDOI, IGANDEA 18.00

EMAKUMEZKO JUNIORREN EUSKAL LIGARAKO FINAL FOURRA

(1) ARASKI - BERA BERA.- MANTEO, LAUNBATA 11.00

(2) MARIANISTAS - LA SALLE BILBAO.- MANTEO, LAUNBATA 13.00

FINALA: (1) IRABAZLEA - (2) IRABAZLEA.- MANTEO, IGANDEA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - INTER.- MONS, LAUNBATA 18.00

BERA BERA AMARA - TAKE.- MANTEO, LAUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ZAST.- ZARAUTZ, LAUNBATA 18.00

BERA BERA MONPAS - ATLETICO GARAZI.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - GOIERRI.- URRETXU, IGANDEA 16.30

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - IRAURGI.- AZPEITIA, LAUNBATA 9.00

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA EGIA - MUNDARRO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - SASKI AXULAR.- AXULAR, LAUNBATA 12.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA BALDA - EASO.- YOLDI, IGANDEA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA - EASO.- BIDEBIETA, IGANDEA 10.00

BERA BERA GROS - IRAURGI.- MANTEO, LAUNBATA 16.00

BERA BERA URGULL - LUBERRI.- ANTIGUA BHI, LAUNBATA 10.20

BERA BERA ZURRIOLA - OSTADAR.- LASARTE, LAUNBATA 11.15

BERA BERA MANTEO - LUBERRI.- MANTEO, LAUNBATA 16.00

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @mhlsports: 🥗🥪🍖🧀🍞🥘🍮🍎🍌 Hora de comer... #Olibasket https://t.co/NiaX9mjgXT
Bera Bera Saski
RT @mhlsports: Tiempo muerto... Refrescarse, escuchar, descansar, relajarse, concentrarse. #Olibasket @OlivarBasket https://t.co/LZXXwsR…
Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Piña, manzana, cereza, pomelo, limón, melón, fresa y castaña. Equipos q compiten en el 3x3 Wild Chair Basketball ♿️🏀♿️🏀…
Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: II. Torneo 3x3 BSR inclusivo ♿️🏀WILD CHAIR BASKETBALL El sábado 1 de junio por la mañana, ven a PROBAR y JUGAR al Balo…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT