Ostirala 12
  •  18:30h - Landare, Hernani
    S14 HERNANI - AVK BERA BERA
Larunbata 13
  •  12:00h - Altamira, Ordizia
    R7: TERMAS BERA BERA - Ordizia - Landarbaso RE
Igandea 14
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola (Entrenamendua)
  •  10:30h - Plaiaundi, Irun
    S16 AVK Bera Bera - Txingudi - Wales
  •  12:00h - Plaiaundi, Irun
    S18 AVK BERA BERA -Txingudi - Wales

Larunbata 6
  •  11:30h - Altamira, Ordizia
    Eibar/Ordizia - Termas Bera Bera - Majadahonda
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - GETXO
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - GETXO
  •  17:30h - Miniestadio, Donostia
    AVK BERA BERA "B" Spoir - LA UNICA
Igandea 7
  •  10:30h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola (Jardunaldia)

Larunbata 30
  •  10:00h - Asti, Zarautz
    S18 ZARAUTZ - AVK Bera Bera
  •  11:30h - Asti, Zarautz
    S16-ZARAUTZ- AVK BERA BERA 
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
     S14 AVK BERA BERA - GAZTEDI
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    KANPANZAR ARRATE - AVK BERA BERA "B" Spoir
  •  17:00h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - LA UNICA "B"
Igandea 31
  •  10:30h - Plaiaundi, Irun
    S10-S12 Rugby Eskola (Entrenamendua)

Larunbata 23
  •  10:30h - Pradoviejo, Logroño
    LA RIOJA -TERMAS BERA BERA
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S16-AVK BERA BERA RT – HERNANI CRE/ATLETICO S.S.
  •  15:00h - Pepe Rojo, Valladolid
    DHB: EL SALVADOR "B" - AVK BERA BERA
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    S18-AVK BERA BERA RT – HERNANI CRE/ATLETICO S.S.
  •  16:00h - Urbieta, Gernika
    GERNIKA "B" - AVK BERA BERA "B" Spoir
Igandea 24
  •  10:30h - Asti, Zarautz
    S10-S12 Rugby Eskola Jardunaldi Eskolarra
  •  10:30h - Altamira, Ordizia
    S14 Ordizia - AVK Bera Bera

Larunbata 16
  •  16:00h - Altamira, Ordizia
    S16 Ordizia - AVK Bera Bera
  •  17:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK Bera Bera - Eibar
Igandea 17
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola

@rugbyberabera

AVK Bera Bera
Anton Legorburu Espainiako selekzioarekin Errusiako Kaliningrado hirian den Europako Txapelketan ari da parte hartz… https://t.co/MpHo15vLJm
AVK Bera Bera
Nuestras jugadoras Maite Garmendia y Enara Arteaga, han sido convocadas con la Selección de Euskadi para jugar mañ… https://t.co/MGcul04xWt
AVK Bera Bera
ZUZENKETA//CORRECCIÓN Agenda 13-14/04/2019 🏉18:30h S14 Hernani - AVK Bera Bera -- 🏉12:00h R7:TERMAS Bera Bera - Or… https://t.co/kFvUd1JAAJ
AVK Bera Bera
Agenda 13-14/04/2019 🏉18:30h S14 Hernani - AVK Bera Bera -- 🏉09:00h S16 AVK Bera Bera - Irun - Wales 🏉10:30h S18 A… https://t.co/UGLTVoS24W
Follow AVK Bera Bera on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

Bar Paco Bueno

AVK Valvulas

Goi Recursos Humanos

© Bera Bera RT