1.MAILA NAZIONALA

GERNIKA 62 - 60 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

SAN IGNACIO 68 - 54 BERA BERA MRW AMARA

SENIORRAK

AÑORGA 72 - 42 BERA BERA GROS

ZAST 84 - 48 BERA BERA AMARA

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR 57 - 27 TAKE TOLOSA

AÑORGA 32 - 29 BERA BERA MONPAS

IBAETA BERA BERA 30 - 40 BERA BERA ULIA

KADETEAK

ATLETICO ANDATZA 36 - 61 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 26 - 48 OIARSO

IBAETA BERA BERA 21 - 38 BERA BERA BALDA

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 45 - 56 TAKE TOLOSA

INFANTILAK

EASO 62 - 44 BERA BERA

EASO 32 - 21 BERA BERA GROS

BERA BERA URGULL 19 - 33 BKL

BERA BERA SANTA CLARA 41 - 39 GOIERRI

BERA BERA ZURRIOLA 34 - 31 ZAST ZARAUTZ

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - GERNIKA.- GERNIKA, IGANDEA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - SAN IGNACIO.- IRUÑA, LARUNBATA 20.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA AMARA - ZAST.- ZARAUTZ, LARUNBATA 18.30

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - TAKE.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MOMPAS - AÑORGA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 12.00

IBAETA BERA BERA - BERA BERA ULIA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

KADETEAK

BERA BERA - ATCO ANDATZA.- AIETE, LARUNBATA 10.45

BERA BERA MANTEO - OIARSO.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - BERA BERA BALDA.- YOLDI, LARUNBATA 18.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - TAKE.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA - EASO.- BIDEBIETA, LARUNBATA 18.00

BERA BERA GROS - EASO.- JESUITAS, LARUNBATA 12.00

BERA BERA URGULL - BKL.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA - GOIERRI.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA - ZAST.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - LA SALLE.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - GETXO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - TAKE.- TOLOSA. LARUNBATA 16.00

BERA BERA AMARA - TECNUN.- TECNUN, IGANDEA 16.00

JUNIORRAK

BERA BERA - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 12.30

BERA BERA ALBISTUR - IRAURGI.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MONS - EASO.- JESUITAK, LARUNBATA 12.00

BERA BERA ULIA - ATCO GARAZI.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 11.00

 

KADETEAK

BERA BERA - OINTXE.- ARRASATE, LARUNBATA 17.15

BERA BERA MANTEO - GOIERRI.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA EGIA - SUMMA ALDAPETA.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 9.30

IBAETA BERA BERA - EASO LIZEOA.- YOLDI, LARUNBATA 18.00

INFANTILAK

BERA BERA - ARESKO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GROS - ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA - ASKATUAK.- PEÑAFLORIDA, IGANDEA 9.30

BERA BERA MANTEO - SANTA TERESA ATCO.- AIETE, LARUNBATA 9.00

 

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT