1.MAILA NAZIONALA

LA SALLE 50 – 48 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW 51 – 46 FABIOLAS SAN ANTONIO

EUSKAL LIGA JUNIORRA

ARASKI 51 – 57 BERA BERA

SENIORRAK

ASKATUAK 73 – 32 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 36 – 63 ZAST

JUNIORRAK

IRAURGI 39 – 26 BERA BERA ALBISTUR

IBAETA BERA BERA 45 – 63 OIARTZUNGO

BERA BERA ULIA 30 – 32 ASKATUAK

KADETEAK

ESKORIATZA 54 – 76 BERA BERA MANTEO

BERA BERA 49 – 48 OSTADAR

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 46 – 39 ASKATUAK

ATLETICO AITXURI 54 – 44 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA 30 – 61 BERGARA SORALUZE

BERA BERA EGIA 26 – 25 EIBAR

INFANTILAK

EASO 50 – 46 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

OIARSO 34 – 27 BERA BERA GROS

BERA BERA URGULL 32 – 60 LEK OINTXE

BERA BERA SANTA CLARA 59 – 15 LEZO

BERA BERA MANTEO 52 – 27 BERA BERA ZURRIOLA

ALEBINAK

ORDIZIA 49 – 57 BERA BERA SASKITXIKI

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - LA SALLE.- BILBO, LARUNBATA 18.15

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - FABIOLAS SAN ANTONIO.- BIDEBIETA, LARUNBATA 16.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - ARASKI.- GASTEIZ, LARUNBATA 10.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - ASKATUAK.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - ZAST.- YOLDI, IGANDEA 12.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - IRAURGI.- AZPEITIA, OSTIRALA 19.00

BERA BERA ULIA - ASKATUAK.- BENTA BERRI, LARUNBATA 20.00

IBAETA BERA BERA - OIARTZUNGO.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

KADETEAK

BERA BERA - OSTADAR.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA MANTEO - ESKORIATZA.- ESKORIATZA, LARUNBATA 11.15

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - ASKATUAK.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA BALDA - ATLETICO AITXURI.- AIETE, LARUNBATA 10.45

IBAETA BERA BERA - BERGARA SORALUZE.- BENTA BERRI, LARUNBATA 12.00

BERA BERA EGIA - EIBAR.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

INFANTILAK

BERA BERA GROS - OIARSO B.- DON BOSCO, IGANDEA 9.00

BERA BERA URGULL - LEK OINTXE.- YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA SANTA CLARA - LEZO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA MANTEO - BERA BERA ZURRIOLA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 10.00

 

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 54 - 45 CAMPUS PROMETE

2. MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA 63 - 58 UNAMUNO

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA 37 - 55 MARIANISTAS

SENIORRAK

BERA BERA GROS 45 - 54 TAKE

TECNUN 46 - 43 BERA BERA AMARA 

JUNIORRAK

ERROIBIDE IRUN 35 - 51 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA MONPAS 39 - 34 ORDIZIA

SUMMA ALDAPETA 36 - 28 BERA BERA ULIA

ASKATUAK 27 - 29 IBAETA BERA BERA

KADETEAK

OSTADAR 47 - 40 BERA BERA MANTEO

ZAST 49 - 55 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

BERA BERA BALDA 38 - 59 IRAURGI

OSTADAR 49 - 36 IBAETA BERA BERA

MONDRAGON 31 - 41 BERA BERA EGIA

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA 37 - 44 EASO

BERA BERA GROS 35 - 44 OIARSO A

LEZO 8 - 52 BERA BERA URGULL

AÑORGA 55 - 57 BERA BERA SANTA CLARA

BERA BERA ZURRIOLA 16 - 23 UGARO

SAN BENITO 22 - 45 BERA BERA MANTEO

ALEBINAK

ORDIZIA 49 - 57 BERA BERA SASKI TXIKI

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - CAMPUS PROMETE.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - UNAMUNO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - MARIANISTAS.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - TAKE.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - TECNUN.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ERROIBIDE.- IRUN, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MONPAS - ORDIZIA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA ULIA - SUMMA ALDAPETA.- CHAMINADE, LARUNBATA 20.00

IBAETA BERA BERA - ASKATUAK.- BENTA BERRI, LARUNBATA 20.00

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 9.30

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - ZAST.- ZARAUTZ, IGANDEA 11.15

BERA BERA BALDA - IRAURGI.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 11.10

BERA BERA EGIA - MONDRAGON.- ARRASATE, LARUNBATA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GROS - OIARSO.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - LEZO.- LEZO, OSTIRALA 18.30

BERA BERA SANTA CLARA - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA ZURRIOLA - UGARO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - SAN BENITO.- LAZKAO, LARUNBATA 17.00

ALEBINAK

BERA BERA SASKI TXIKI - ORDIZIA.- ORDIZIA, IGANDEA 9.00

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 61 - 57 ARASKI

2.MAILA NAZIONALA

LEIOA 66 - 39 BERA BERA MRW AMARA

EUSKAL LIGA JUNIORRA

TABIRAKO 40 - 48 BERA BERA

SENIORRAK

OSTADAR 80 - 40 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 31 - 64 EASO BALERDI

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR 48 - 40 ESKORIATZA

ATLETICO GARAZI 57 - 24 BERA BERA MONPAS

BERA BERA ULIA 54 - 32 OSTADAR

IBAETA BERA BERA 43 - 46 SUMMA ALDAPETA

KADETEAK

IRAURGI 38 - 35 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 30 - 61 EASO

BKL 68 - 52 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

SUMMA ALDAPETA 61 - 43 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA 34 - 63 TAKE

BERA BERA EGIA 37 - 24 OIARSO

INFANTILAK

ARESKO 32 - 47 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

IRAURGI 47 - 26 BERA BERA GROS

BERA BERA URGULL 42 - 38 AÑORGA

BERA BERA SANTA CLARA 56 - 31 ERROIBIDE

ANTIGUA LUBERRI 39 - 29 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 39 - 48 SASKIAXULAR

 

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @mhlsports: 🥗🥪🍖🧀🍞🥘🍮🍎🍌 Hora de comer... #Olibasket https://t.co/NiaX9mjgXT
Bera Bera Saski
RT @mhlsports: Tiempo muerto... Refrescarse, escuchar, descansar, relajarse, concentrarse. #Olibasket @OlivarBasket https://t.co/LZXXwsR…
Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Piña, manzana, cereza, pomelo, limón, melón, fresa y castaña. Equipos q compiten en el 3x3 Wild Chair Basketball ♿️🏀♿️🏀…
Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: II. Torneo 3x3 BSR inclusivo ♿️🏀WILD CHAIR BASKETBALL El sábado 1 de junio por la mañana, ven a PROBAR y JUGAR al Balo…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT