1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - ASKARTZA.- LEIOA, LARUNBATA 20.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - EASO.- GASKA, IGANDEA 10.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - IRAURGI.- AZKOITIA, LARUNBATA 18.00

BERA BERA AMARA - ASKATUAK B.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ATLETICO ANIE.- AIETE, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MONPAS - BKL.- YOLDI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA ULIA - BKL.- BEASAIN, IGANDEA 12.30

KADETEAK

BERA BERA - BERA BERA MANTEO.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - BKL.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA BALDA - SUMMA ALDAPETA.- CHAMINADE, LARUNBATA 12.30

IBAETA BERA BERA - TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 10.30

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - ORDIZIA.- ORDIZI, LARUNBATA 10.45

BERA BERA GROS - OIARSO B.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - BERA BERA SANTA CLARA.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA ZURRIOLA - SAN BENITO.- LAZKAO, LARUNBATA 17.00

BERA BERA MANTEO - ANTIGUA LUBERRI.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

1.MAILA NAZIONALA

TABIRAKO 56 - 49 BERA BERA BULTZ

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA 46 - 52 ASKATUAK

SENIORRAK

BERA BERA GROS 41 - 35 ESKORIATZA

BERGARA SORALUZE 56 - 44 BERA BERA AMARA

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR 54 - 53 HONDARRIBIA

ORDIZIA 44 - 47 BERA BERA MONPAS

IBAETA BERA BERA 27 - 40 BKL

BERA BERA ULIA 63 - 24 GOIERRI

KADETEAK

EASO 55 - 45 BERA BERA

OIARTZUNGO 41 - 25 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

LEZO 42 - 47 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA 21 - 45 ERROIBIDE

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA 27 - 41 MONDRAGON

OIARSO 35 - 27 BERA BERA GROS

BERA BERA SANTA CLARA 48 - 16 ANTIGUA LUBERRI

HONDARRIBIA 29 - 30 BERA BERA URGULL

BERA BERA ZURRIOLA 12 - 49 SASKIAXULAR

UGARO 35 - 56 BERA BERA MANTEO

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - TABIRAKO.- DURANGO, LARUNBATA 19.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - ASKATUAK.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - ESKORIATZA.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - BERGARA SORALUZE.- BERGARA, IGANDEA 16.30

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - HONDARRIBIA.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MONPAS - ORDIZIA.- ORDIZIA, LARUNBATA 10.45

IBAETA BERA BERA - BKL.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA ULIA - GOIERRI.- YOLDI, IGANDEA 10.00

KADETEAK

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

INFANTILAK

BERA BERA - MONDRAGON.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GROS - OIARSO.- DON BOSCO, IGANDEA 9.00

BERA BERA SANTA CLARA - ANTIGUA LUBERRI.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - HONDARRIBIA.- HONDARRIBI, IGANDEA 16.00

BERA BERA ZURRIOLA - SASKIAXULAR.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - UGARO.- LEGORRETA, IGANDEA 11.00

1.MAILA NAZIONALA

HONDARRIBIA 50 - 59 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

ARDOI 55 - 25 BERA BERA MRW AMARA

JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGAREN F4

BERA BERA 54 - 45 ARASKI

LA SALLE BILBAO 71 - 47 MARIANISTAS

BERA BERA 32 - 78 LA SALLE BILBAO

SENIORRAK

INTER 41 - 52 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 56 - 34 TAKE

JUNIORRAK

ZAST 52 - 48 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA MONPAS 22 - 40 ATLETICO GARAZI

GOIERRI 26 - 28 IBAETA BERA BERA

KADETEAK

IRAURGI 68 - 41 BERA BERA MANTEO

BERA BERA 54 - 27 EASO

BERA BERA EGIA 16 - 26 MUNDARRO

SASKIAXULAR 62 - 31 IBAETA BERA BERA

AÑORGA 24 - 73 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

BERA BERA BALDA 58 - 37 EASO

INFANTILAK

EASO 48 - 53 BERA BERA

BERA BERA GROS 28 - 44 IRAURGI

ANTIGUA LUBERRI 22 - 55 BERA BERA URGULL

OSTADAR 21 - 34 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 50 - 34 ANTIGUA LUBERRI

1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - HONDARRIBI.- HONDARRIBI, LAUNBATA 19.45

2. MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - ARDOI.- ARDOI, IGANDEA 18.00

EMAKUMEZKO JUNIORREN EUSKAL LIGARAKO FINAL FOURRA

(1) ARASKI - BERA BERA.- MANTEO, LAUNBATA 11.00

(2) MARIANISTAS - LA SALLE BILBAO.- MANTEO, LAUNBATA 13.00

FINALA: (1) IRABAZLEA - (2) IRABAZLEA.- MANTEO, IGANDEA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - INTER.- MONS, LAUNBATA 18.00

BERA BERA AMARA - TAKE.- MANTEO, LAUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ZAST.- ZARAUTZ, LAUNBATA 18.00

BERA BERA MONPAS - ATLETICO GARAZI.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - GOIERRI.- URRETXU, IGANDEA 16.30

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - IRAURGI.- AZPEITIA, LAUNBATA 9.00

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA EGIA - MUNDARRO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - SASKI AXULAR.- AXULAR, LAUNBATA 12.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA BALDA - EASO.- YOLDI, IGANDEA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA - EASO.- BIDEBIETA, IGANDEA 10.00

BERA BERA GROS - IRAURGI.- MANTEO, LAUNBATA 16.00

BERA BERA URGULL - LUBERRI.- ANTIGUA BHI, LAUNBATA 10.20

BERA BERA ZURRIOLA - OSTADAR.- LASARTE, LAUNBATA 11.15

BERA BERA MANTEO - LUBERRI.- MANTEO, LAUNBATA 16.00

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT