1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - CAMPUS PROMETE.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - UNAMUNO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - MARIANISTAS.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - TAKE.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - TECNUN.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ERROIBIDE.- IRUN, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MONPAS - ORDIZIA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA ULIA - SUMMA ALDAPETA.- CHAMINADE, LARUNBATA 20.00

IBAETA BERA BERA - ASKATUAK.- BENTA BERRI, LARUNBATA 20.00

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 9.30

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - ZAST.- ZARAUTZ, IGANDEA 11.15

BERA BERA BALDA - IRAURGI.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 11.10

BERA BERA EGIA - MONDRAGON.- ARRASATE, LARUNBATA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GROS - OIARSO.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - LEZO.- LEZO, OSTIRALA 18.30

BERA BERA SANTA CLARA - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA ZURRIOLA - UGARO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - SAN BENITO.- LAZKAO, LARUNBATA 17.00

ALEBINAK

BERA BERA SASKI TXIKI - ORDIZIA.- ORDIZIA, IGANDEA 9.00

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 61 - 57 ARASKI

2.MAILA NAZIONALA

LEIOA 66 - 39 BERA BERA MRW AMARA

EUSKAL LIGA JUNIORRA

TABIRAKO 40 - 48 BERA BERA

SENIORRAK

OSTADAR 80 - 40 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 31 - 64 EASO BALERDI

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR 48 - 40 ESKORIATZA

ATLETICO GARAZI 57 - 24 BERA BERA MONPAS

BERA BERA ULIA 54 - 32 OSTADAR

IBAETA BERA BERA 43 - 46 SUMMA ALDAPETA

KADETEAK

IRAURGI 38 - 35 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 30 - 61 EASO

BKL 68 - 52 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

SUMMA ALDAPETA 61 - 43 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA 34 - 63 TAKE

BERA BERA EGIA 37 - 24 OIARSO

INFANTILAK

ARESKO 32 - 47 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

IRAURGI 47 - 26 BERA BERA GROS

BERA BERA URGULL 42 - 38 AÑORGA

BERA BERA SANTA CLARA 56 - 31 ERROIBIDE

ANTIGUA LUBERRI 39 - 29 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 39 - 48 SASKIAXULAR

 

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - ARASKI.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - LEIOA.- LEIOA, LARUNBATA 18.30

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - TABIRAKO.- DURANGO, LARUNBATA 12.00

SENIORRAK

BERA BERRA GROS - OSTADAR.- LASARTE, LARUNBATA 16.00

BERA BERA AMARA - EASO BALERDI.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - ESKORIATZA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MONPAS - ATCO GARAZI.- AIETE, LARUNBATA 10.45

IBAETA BERA BERA SUMMA ALDAPETA.- MANTEO, IGANDEA 9.15

BERA BERA ULIA - OSTADAR.- YOLDI, IGANDEA 12.00

KADETEAK

BERA BERA - IRAURGI.- AZPEITIA, LARUNBATA 9.00

BERA BERA MANTEO - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - BKL.- BEASAIN, LARUNBATA 10.55

BERA BERA BALDA - SUMMA ALDAPETA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - TAKE.- YOLDI, LARUNBATA 18.00

BERA BERA EGIA - OIARSO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - ARESKO.- ESKORIATZA, LARUNBATA 9.45

BERA BERA GROS - DECORAMIK.- AZPEITIA, LARUNBATA 10.45

BERA BERA URGULL - AÑORGA.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA - ERROIBIDE.- MANMTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA ZURRIOLA - ANTIGUA LUBERRI.- ANTIGUA BHI, IGANDEA 9.30

BERA BERA MANTEO - SASKIAXULAR.- MANTEO, IGANDEA 11.00

1.MAILA NAZIONALA

PAZ DE ZIGANDA IKASTOLA 44 - 61 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA 48 - 24 HYUNDAI AUTOLASA TOJU

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA 43 - 57 EASO

JUNIORRAK

BERA BERA MONPAS 35 - 44 AÑORGA

OSTADAR 37 - 31 IBAETA BERA BERA

INTRER 34 - 50 BERA BERA ULIA

KADETEAK

EASO 45 - 36 BERA BERA MANTEO

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 39 - 33 OIARTZUNGO

BERA BERA BALDA 49 - 47 LEZO INSTITUTOA

ERROIBIDE 46 - 11 IBAETA BERA BERA

ASKATUAK 34 - 39 BERA BERA EGIA

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA 43 - 45 IRAURGI

BERA BERA GROS 49 - 37 EASO

OSTADAR 31 - 39 BERA BERA MANTEO

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - PAZ DE ZIGANDA IKASTOLA.- VILLAVA, IGANDEA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - HYUNDAI AUTOLASA TOJU.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 11.30

JUNIORRAK

BERA BERA MONPAS - AÑORGA.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - OSTADAR.- LASARTE, IGANDEA 9.30

BERA BERA ULIA - CD INTERNACIONAL.- MONS, IGANDEA 12.00

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - EASO.- JESUITAK, ASTEAZKENA 20.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - OIARTZUNGO.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA BALDA - LEZO.- YOLDI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA - ERROIBIDE.- IRUN, LARUNBATA 16.00

BERA BERA EGIA - ASKATUAK.- YOLDI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - IRAURGI.- MANTEO, IGANDEA 9.30

BERA BERA GROS - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - OSTADAR.- LASARTE, LARUNBATA 9.30

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT