1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - NAVARRO VILLOSLADA.- IRUÑA, IGANDEA 17.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - HYUNDAI AUTOLOSA TOJU.- GASTEIZ, LARUNBATA 18.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - GOIERRI.- URRETXU, IGANDEA 10.30

BERA BERA AMARA - ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA - TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ALBISTUR - OSTADAR.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MONPAS - AÑORGA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

KADETEAK

BERA BERA - IRAURGI.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MANTEO - EASO.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA EGIA - ERROIBIDE IRUN.- YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA BALDA - SASKIAXULAR.- AXULAR, LARUNBATA 16.00

IBAETA BERA BERA - BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA.- YOLDI, IGANDEA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA - ZARAUTZ.- ZARAUTZ, IGANDEA 10.00

BERA BERA SANTA CLARA - TAKE.- MANTEO, IGANDEA 10.00

BERA BERA GROS - ANTIGUA LUBERRI.- ANTIGUA BHI, LARUNBATA 10.20

BERA BERA MANTEO - ANTIGUA LUBERRI.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA ZURRIOLA - EASO.- JESUITAS, LARUNBATA 12.00

 

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 70 - 65 BARAKALDO

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA 52 - 67 ARANGUREN MUTILBASKET

SENIORRAK

ATLETICO SN SN 56 - 24 BERA BERA GROS

JUNIORRAK

OSTADAR 32 - 30 IBAETA BERA BERA

ATLETICO GARAZI 68 - 42 BERA BERA ULIA

BERA BERA MONPAS 81 - 63 EASO

KADETEAK

OIARSO 51 - 45 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 42 - 53 EASO

HONDARRIBI 48 - 32 BERA BERA EGIA

ATLETICO AITXURI 25 - 61 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

BERA BERA BALDA 79 - 37 EASO

INFANTILAK

BERA BERA MANTEO 38 - 35 SANTA TERESA

ASKATUAK 48 - 41 BERA BERA ZURRIOLA

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ – BARAKALDO.- MANTEO, OSTEGUNA 11.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA – ARANGUREN MUTILBASKET.- MANTEO,LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS – ATLETICO SN SN.- AIETE,ASTEARTEA 21.00

JUNIORRAK

IBAETA BERA BERA - OSTADAR .- YOLDI, OSTEGUNA 12.00

BERA BERAB ULIA – ATLETICO GARAZI.- AIETE, LARUNBATA12.30

BERA BERA MOMPAS – EASO.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

KADETEAK

BERA BERA MANTEO – EASO.- BENTA BERRI,  IGANDEA 10.00

BERA BERA  - OIARSO.- ERRENTERIA, OSTEGUNA 12.00

BERA BERA EGIA – HONDARRIBI.- HONDARRIBI, LARUNBATA 17.45

IBAETA BERA BERA – TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 10.30

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA – ATLETICO AITXURI.- AIETE, ASTEARTEA 19.

BERA BERA BALDA – EASO.- YOLDI,  IGANDEA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA ZUR4RIOLA – ASKATUAK.- BIDEBIETA, IGANDEA 10.00

BERA BERA MANTEO – SANTA TERESA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

1. MAILA NAZIONALA

CB SANIGNACIO 61 – 57 BERA BERA BULTZ

2. MAILA NAZIONALA

CB SANIGNACIO 43 – 69 BERA BERA MRW AMARA

SENIORRAK

BERA BERA GROS 15 – 74 IRAURGI

ASKATUAK 31 – 56 BERA BERA AMARA

JUNIORRAK

EASO 70 – 47 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA 69 – 42 IRAURGI

IBAETA BERA BERA 27 – 23 BKL

BERA BERAB ULIA 41 – 48 AÑORGA

OIARSO 32 – 58 BERA BERA MOMPAS

KADETEAK

ATLETICO SN SN 42 – 34 BERA BERA MANTEO

BERA BERA 47 – 42 GOIERRI

BERA BERA EGIA 30 – 32 ASKATUAK

IBAETA BERA BERA 32 – 48 ATLETICO AITXURI

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 69 – 39 EASO

ASKATUAK 46 – 31 BERA BERA BALDA

INFANTILAK

BERA BERA 35 – 43 ORDIZIA

OSTADAR 43 – 36 BERA BERA SANTA CLARA

SARRALLE 61 – 16 BERA BERA URGULL

BERA BERA GROS 48 – 34 EASO

BERA BERA ZUR4RIOLA 36 – 26 ANTIGUA LUBERRI

ALEBINAK

MONDRAGON 71 – 21 BERA BERA SASKITXIKI

1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - CB SANIGNACIO.- LOGROÑO, LARUNBATA 16.00

2. MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - CB SANIGNACIO.- LOGROÑO, LARUNBATA 18.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS IRAURGI.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA AMARA - ASKATUAK B.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA - IRAURGI.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA ALBISTUR - EASO.- BIDEBIETA, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA - BKL.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA ULIA - AÑORGA.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MOMPAS - OIARSO.- ERRENTERIA, IGANDEA 11.45

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - ATCO ANDATZA.- AIETE, LARUNBATA 10.45

BERA BERA - GOIERRI.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA EGIA - ASKATUAK DEBA.- MANTEO, IGANDEA 9.30

IBAETA BERA BERA - ATCO AITXURI.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

BERA BERA BALDA - ASKATUAK URUMEA.- YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA LARZABAL - EASO.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA - ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA - OSTADAR.- LASARTE, LARUNBATA 9.30

BERA BERA URGULL - IRAURGI.- AZPEITIA, LARUNBATA 9.00

BERA BERA GROS - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA - ANTIGUA LUBERRI.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI - MONDRAGON.- ARRASATE, IGANDEA 10.00

 

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT