1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - CB SANIGNACIO.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - MUNGIA.- MUNGIA, LARUNBATA 18.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA MARIANISTAS.- GASTEIZ, IGANDEA 11.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - GOIERRI.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - MUNDARRO.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - EASO.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MONPAS - ANDRAITZ.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

IBAETA BERA BERA - MUTRIKU.- MUTRIKU, OSTIRALA 19.30

BERA BERA ULIA - MONDRAGON.- ARRASATE, IGANDEA 10.00

KADETEAK

BERA BERA - ASKATUAK.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA MANTEO - OINTXE.- ARRASATE, LARUNBATA 17.15

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - ASKATUAK.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA BALDA - ATLETIKO SN SN.- YOLDI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA - BERGARA SORALUZE.- BERGARA, LARUNBATA 18.00

BERA BERA EGIA - EASO LIZEOA.- SANTO TOMAS LIZEOA, LARUNBATA 10.30

INFANTILAK

BERA BERA GROS - IRAURGI.- AZKOITIA, LARUNBATA 9.30

BERA BERA URGULL - TAKE.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA - ZAST.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA - BKL.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA MANTEO - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 10.45

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI - ASKATUAK.- MARY WARD, IGANDEA 9.30

1.MAILA NAZIONALA

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA 57 - 45 BERA BERA BULTZ

BARAKALDO 105 - 29 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA 63 - 61 BKL

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA 43 - 69 TABIRAKO

SENIORRAK

BERA BERA GROS 45 - 53 ATLETICO SN SN

ORDIZIA 63 - 34 BERA BERA AMARA

JUNIORRAK

OIARSO 49 - 41 BERA BERA ALBISTUR

AÑORGA B 42 - 38 BERA BERA MONS

IBAETA BERA BERA 24 - 23 MONDRAGON

BERA BERA ULIA 57 - 30 OIARSO

KADETEAK

ESKORIATZA 20 - 73 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 31 - 82 ZAST

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 57 - 41 ZAST

IRAURGI 55 - 27 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA 40 - 29 OSTADAR

BERA BERA EGIA 42 - 27 EASO

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA 38 - 36 ZAST

BERA BERA GROS 30 - 45 BKL

ZAST 57 - 28 BERA BERA URGULL

HONDARRIBIA 25 - 56 BERA BERA SANTA CLARA

ANTIGUA LUBERRI 26 - 43 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 59 - 8 TAKE

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI 41 - 28 MONDRAGON

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ - UNIVERSIDAD DEUSTU LOIOLA.- BILBO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA BULTZ - BARAKALDO.- BARAKALDO, IGANDEA 16.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA - BKL.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

EUSKAL LIGA JUNIORRA

BERA BERA - TABIRAKO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - ATLETICO SN SN.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA AMARA - ORDIZIA.- ORDIZIA LARUNBATA 16.00

JUNIORRAK

BERA BERA ALBISTUR - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 10.45

BERA BERA MONPAS - AÑORGA B.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA - MONDRAGON.- YOLDI, LARUNBATA 20.00

BERA BERA ULIA - OIARSO.- YOLDI, IGANDEA 12.00

KADETEAK

BERA BERA - ESKORIATZA.- ESKORIATZA, LARUNBATA 12.30

BERA BERA MANTEO - ZAST.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - ZAST.- BENTA BERRI.- LARUNBATA 12.00

BERA BERA BALDA - IRAURGI.- AZPEITIA, LARUNBATA 9.00

IBAETA BERA BERA - OSTADAR.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA EGIA - EASO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA GRUPO ELEKTRA - ZAST.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA GROS - BKL.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA URGULL - ZAST.- ZARAUTZ, LARUNBATA 13.30

BERA BERA SANTA CLARA - HONDARRIBIA.- HONDARRIBIA, IGANDEA 16.00

BERA BERA ZURRIOLA - ANTIGUA LUBERRI B.- ANTIGUA BHI, LARUNBATA 12.00

BERA BERA MANTEO - TAKE.- MANTEO, IGANDEA 10.00

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI - MONDRAGON.- MANTEO, IGANDEA 9.30 

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 60 - 55 EASO

2.MAILA NAZIONALA

ASKARTZA 47 - 37 BERA BERA MRW AMARA

EUSKAL LIGA JUNIORRA

EASO 67 - 36 BERA BERA

SENIORRAK

IRAURGI 63 - 21 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 32 - 46 ASKATUAK B

JUNIORRAK

ATLETICO SN SN 45 - 47 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA MONPAS 55 - 54 BKL

OIARSO 37 - 28 IBAETA BERA BERA

BKL 39 - 45 BERA BERA ULIA

KADETEAK

BERA BERA 41 - 33 BERA BERA MANTEO

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 38 - 28 BKL

BERA BERA BALDA 49 - 68 SUMMA ALDAPETA

TAKE 52 - 28 IBAETA BERA BERA

INFANTILAK

ORDIZIA 52 - 43 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

BERA BERA GROS 38 - 39 OIARSO

BERA BERA URGULL 31 - 61 BERA BERA SANTA CLARA

BERA BERA MANTEO 36 - 23 ANTIGUA LUBERRI B

SAN BENITO 20 - 27 BERA BERA ZURRIOLA

ALEBINAK

ARESKO 35 - 36 BERA BERA SASKITXIKI

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT