1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ – ARANGUREN MUTILBASKET.- MUTILVA, IGANDEA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA – MUNGIA.- MUNGIA, LARUNBATA 18.00

SENIORRAK

BERA AMARA – TECNUN.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA GROS – LUBERRI.- BENTA BERRI, LARUNBATA 12.15

JUNIORRAK

BERA BERA – EASO.- BENTA BERRI, LARUNBATA 12.00

BERA BERA ALBISTUR – BERGARA SORALUZE.- BENTA BERRI, LARUNBATA 10.00

BERA BERA MONPAS – SASKIAXULAR.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA – TAKE.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA ULIA – MUTRIKU.- MUTRIKU, OSTIRALA 19.30

KADETEAK

BERA BERA – EASO.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA GROS – SUMMA ALDAPETA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MANTEO – BERGARA SORALUZE.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

IBAETA BERA BERA - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 18.00

BERA BERA BALDA – ZAST.- BENTA BERRI, LARUNBATA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA LARZABAL – INTER.- MANTEO, LARUNBATA 10.00

BERA BERA ZURRIOLA – IRAURGI.- MANTEO, IGANDEA 9.45

BERA BERA URGULL GOIERRI.- URRETXU, IGANDEA 10.45

BERA BERA GRUPO ELEKTRA – ERROIBIDE.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA – SASKIAXULAR.- AXULAR, LARUNBATA 9.00

ALEBINAK

BERA BERA – ORDIZIA.- MANTEO, IGANDEA 9.30

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ 65-52 CB SANIGNACIO

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA 71-48 FABIOLAS SAN ANTONIO

SENIORRAK

TAKE 22-28 BERA BERA AMARA

BERA BERA GROS 50-43 INTER

JUNIORRAK

BKL 50-64 BERA BERA

ESKORIATZA 49-42 BERA BERA ALBISTUR

 TAKE 41-42 BERA BERA MONPAS

OSTADAR 36-33 IBAETA BERA BERA

BERA BERA ULIA 24-33 EIBAR

KADETEAK

ASKATUAK 32-37 BERA BERA

BERA BERA GROS 40-28 ERROIBIDE

ATLETICO AITXURI 23-39 BERA BERA MANTEO

IBAETA BERA BERA 37-41 SASKIAXULAR

SANTO TOMAS LIZEOA 70-64 BERA BERA BALDA

INFANTILAK

MONDRAGON 41-50 BERA BERA LARZABAL

LARRAMENDI ATLETICO 49-50 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA URGULL 23-77 ORDIZIA

SAN BENITO 23-38 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

BERA BERA SANTA CLARA 29-31 BKL

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ – SANIGNACIO.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA – FABIOLAS SAN ANTONIO.- GASKA, LARUNBATA 18.00

SENIORRAK

BERA BERA  - TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 14.00

BERA BERA GROS – INTER.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA - BKL.- BEASAIN, LARUNBATA 10.55

BERA BERA ALBISTUR  - ESKORIATZA.- ESKORIATZA, IGANDEA 9.30

BERA BERA MONPAS – TAKE.-  TOLOSA, LARUNBATA 12.00

IBAETA BERA BERA – OSTADAR.-  LASARTE, LARUNBATA 18.00

BERA BERA ULIA – EIBAR.- YOLDI, LARUNBATA 18.00

KADETEAK

BERA BERA – ASKATUAK.- BENTA BERRI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA GROS – ERROIBIDE.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA MANTEO – ATLETICO SN SN.- COLEGIO ALEMAN, LARUNBATA 10.45

IBAETA BERA BERA SASKIAXULAR.-  YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA BALDA - SANTO TOMAS LIZEOA.-  SANTO TOMAS LIZEOA, LARUNBATA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA LARZABAL – MONDRAGON.- ARRASATE, LARUNBATA 12.00

BERA BERA ZURRIOLA - LARRAMENDI ATCO.- COLEGIO ALEMAN, LARUNBATA 9.00

BERA BERA URGULL – ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA GRUPO ELEKTRA – SAN BENITO.- LAZKAO, LARUNBATA 17.00

BERA BERA SANTA CLARA – SUMMA ALDAPETA.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

 

 

1.MAILA NAZIONALA

GERNIKA 59-56 BERA BERA BULTZ

2.MAILA NAZIONALA

MARISTAS  57-55 BERA BERA MRW AMARA

SENIORRAK

BERA BERA  17–41 BERGARA SORALUZE

SASKI AXULAR  48-44 BERA BERA GROS

JUNIORRAK

BERA BERA 55 – 59  BERGARA SORALUZE

BERA BERA ALBISTUR  44 – 35 IRAURGI

AÑORGA 44-33 BERA BERA MONPAS

IBAETA BERA BERA 24 - 62 SASKIAXULAR

ZAST 50 – 49 BERA BERA ULIA

KADETEAK

BERA BERA 68 –  66 BKL

BERA BERA GROS 47 – 37 INTER

ALOÑA MENDI 45 – 46 BERA BERA MANTEO

IBAETA BERA BERA 41 – 22 ASKATUAK

TAKE 27 – 49 BERA BERA BALDA

INFANTILAK

EASO 71 – 26 BERA BERA LARZABAL

BERA BERA ZURRIOLA 45 – 52 SASKIAXULAR

BERA BERA URGULL 31 – 39 OIARSO

ANTIGUA LUBERRI 68 – 29 BERA BERA GRUPO ELEKTRA

OIARTZUNGO 30 – 58 BERA BERA SANTA CLARA

ALEBINAK

IRAURGI 56 – 27 BERA BERA

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA BULTZ – GERNIKA.- GERNIKA, LARUNBATA 18.30

2.MAILA NAZIONALA

BERA BERA MRW AMARA MARISTAS.- LOGROÑO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA AMARA – BERGARA SORALUZE.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

BERA BERA GROS – SASKIAXULAR.- PIO BAROJA, IGANDEA 10.00

JUNIORRAK

BERA BERA – BERGARA SORALUZE.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA ALBISTUR – IRAURGI.- YOLDI, IGANDEA 12.15

BERA BERA MONPAS – AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

IBAETA BERA BERA – SASKIAXULAR.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA ULIA – ZAST.- ZARAUTZ, IGANDEA 17.30

KADETEAK

BERA BERA – BKL.- YOLDI, LARUNBATA 18.00

BERA BERA GROS – INTER.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA MANTEO – ALOÑA MENDI.- OÑATI, LARUNBATA 12.00

IBAETA BERA BERA – ASKATUAK.- YOLDI, IGANDEA 10.00

BERA BERA BALDA – TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 10.30

INFANTILAK

BERA BERA LARZABAL – EASO.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA – SASKIAXULAR.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA URGULL – OIARSO.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA GRUPO ELEKTRA – ANTIGUA LUBERRI.- ANTIGUA BHI, LARUNBATA 9.00

BERA BERA SANTA CLARA – OIARTZUNGO.- OIARTZUN, LARUNBATA 12.30

ALEBINAK

BERA BERA – IRAURGI.- AZKOITIA, IGANDEA 9.30

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @Unai0117: Gu ere etxean geratzen gera!! Aupa zuek eta animo asko !! Gora gu ta gutarrak ✊✊💪🏻💪🏻 @beraberasaski #SaskiGipuzkoa https://t.…
Bera Bera Saski
RT @FabasketAragon: Campus Baloncesto Villanúa @ibercaja @deporte_aragon Abierto plazo inscripción. Plazas limitadas. Seguimos confirmando…
Bera Bera Saski
RT @ibaetabasket: Alzola @BasqueWater es nuestro proveedor de agua. @azumugu @erikasouza14 y @mehrynkraker han visitado las instalaciones d…
Bera Bera Saski
RT @beraberart: 📌Programa Fin de Semana 📆Urria 19-20 Octubre 📌Asteburuko egitaraua 🏉Rugby 🤾🏽‍♀️Eskubaloia 🏀Saski ♿️🏀BSR 🏐 Voleibol https://…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT