Larunbata 2
  • 10:30h - Altamira, Ordizia
    S18 Ordizia- AVK Bera Bera
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK Bera Bera - Ordizia
  •  17:00h - Gernika
    Gernika - Termas Bera Bera
Igandea 3
  •  12:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK Bera Bera - CRAT

Larunbata 23
  •  11:30h - Pradoviejo, Logroño
    S14 La Rioja - AVK BERA BERA
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    AVK BERA BERA "B" espoir - ATSS/Hernani
  •  16:00h - UPNA, Pamplona
    S18 La única - AVK BERA BERA 
  •  17:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK BERA BERA - Bathco
Igandea 24
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola

Larunbata 16
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK BERA BERA - ATSS/Hernani
  •  14:30h - Durango
    S14 Durango - TERMAS BERA BERA
  •  16:00h - Lekaroz, Navarra
    S14 BRT Menditarrak - AVK BERA BERA "B" espoir
Igandea 17
  •  10:30h - Michelin, Lasarte
    S10-S12 Rugby Eskola

Larunbata 9
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK BERA BERA - La única
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Asti, Zarautz
    DHB: ZARAUTZ - AVK BERA BERA
Igandea10
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrenamendua
  •  11:30h - Gamarra, Gasteiz
    Gaztedi - AVK BERA BERA "B" Espoir 
  •  12:00h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - LA RIOJA

Larunbata 2
  •  09:15h - Altamira, Ordizia
    S14 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  10:30h - Altamira, Ordizia
    S16 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  12:00h - Altamira, Ordizia
    S18 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  13:30h - Miniestadio, Donostia
    POTTOKA Txapelketa: TERMAS BERA BERA - Ordizia - Donapaule
  •  16:00h - Altamira, Ordizia
    ORDIZIA "B" - AVK BERA BERA "B" espoir
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK BERA BERA - DURANGO
Igandea 3
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrnamiendua

@rugbyberabera

AVK Bera Bera
Anton Legorburu Espainiako selekzioarekin Errusiako Kaliningrado hirian den Europako Txapelketan ari da parte hartz… https://t.co/MpHo15vLJm
AVK Bera Bera
Nuestras jugadoras Maite Garmendia y Enara Arteaga, han sido convocadas con la Selección de Euskadi para jugar mañ… https://t.co/MGcul04xWt
AVK Bera Bera
ZUZENKETA//CORRECCIÓN Agenda 13-14/04/2019 🏉18:30h S14 Hernani - AVK Bera Bera -- 🏉12:00h R7:TERMAS Bera Bera - Or… https://t.co/kFvUd1JAAJ
AVK Bera Bera
Agenda 13-14/04/2019 🏉18:30h S14 Hernani - AVK Bera Bera -- 🏉09:00h S16 AVK Bera Bera - Irun - Wales 🏉10:30h S18 A… https://t.co/UGLTVoS24W
Follow AVK Bera Bera on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

Bar Paco Bueno

AVK Valvulas

Goi Recursos Humanos

© Bera Bera RT