Sábado 9
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK BERA BERA - La única
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Asti, Zarautz
    DHB: ZARAUTZ - AVK BERA BERA
Domingo 10
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrenamiento
  •  11:30h - Gamarra, Gasteiz
    Gaztedi - AVK BERA BERA "B" Espoir 
  •  12:00h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - LA RIOJA

Sábado 2
  •  09:15h - Altamira, Ordizia
    S14 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  10:30h - Altamira, Ordizia
    S16 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  12:00h - Altamira, Ordizia
    S18 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  13:30h - Miniestadio, Donostia
    POTTOKA Txapelketa: TERMAS BERA BERA - Ordizia - Donapaule
  •  16:00h - Altamira, Ordizia
    ORDIZIA "B" - AVK BERA BERA "B" espoir
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK BERA BERA - DURANGO
Domingo 3
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrenamiento

Sábado 26
  •  10:00h - Ondarraitz, Hendaia
    S14 Triangular Hendaia- Donibane Lohitzune-BeraBera
  •  16:30h - Valladolid
    DHB: VRAC "B"- AVK BERA BERA
  •  16:30h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - GERNIKA
  •  18:00h - Miniestadio, Donostia
    AVK BERA BERA "B" - UNI. BILBAO
Domingo 27
  •  10:00h - Arrasate
    S10-S12 Rugby Eskola Jardunaldia

Sábado 19
  •  12:00h - Lakua, Gasteiz
    S14 GAZTEDI - AVK BERA BERA
  •  12:30h - Fango, Bilbao
    UNI. BILBAO - TERMAS BERA BERA
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - ELORRIO/GERNIKA
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - ELORRIO/GERNIKA
  •  17:00h - Fadura, Getxo
    DHB: GETXO - AVK BERA BERA

Sábado 12
  •  10:30h - Lakua, Gasteiz
    S16 GAZTEDI- AVK BERA BERA
  •  12:30h - Landare, Hernani
    S14 HERNANI/ATSS - BERA BERA
  •  11:45h - Lakua, Gasteiz
    S18 GAZTEDI- AVK BERA BERA
  •  16:00h - Aiete, Donostia
    S12 TRIANGULAR: HERNANI - ATSS - BERA BERA
  •  16:30h - Upna, Pamplona
    LA UNICA - AVK BERA BERA "B" Espoir
Domingo 13
  •  09:45h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - DURANGO
  •  10:00h - Manteo, Donostia
    S10 RUGBY ESKOLA ENTRENAMIENTO
  •  12:00h - Miniestadio, Donostia
    AVK BERA BERA - OURENSE

@rugbyberabera

AVK Bera Bera
Min66: Puntapié de castigo de Anton LEGORBURU [14] (15-20)@ferugby #aupaberabera
AVK Bera Bera
Min 66: Cambio por el Bera Bera, sale Simon SETIEN [13], entra Xabier GOENAGA [22] y sale Iker ETXEBESTE [1], entra… https://t.co/BrfG4w0Ch9
Follow AVK Bera Bera on Twitter

Egutegia / Calendario

Torneo La Concha 2017

Laguntzaileak / Colaboradores

Grupo Bultz

Urkabe

Duhina

Bar Paco Bueno

AVK Valvulas

Goi Recursos Humanos

© Bera Bera RT