Sábado 16
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK BERA BERA - ATSS/Hernani
  •  14:30h - Durango
    Durango - TERMAS BERA BERA
  •  16:00h - Lekaroz, Navarra
    BRT Menditarrak - AVK BERA BERA "B" espoir
Domingo 17
  •  10:30h - Michelin, Lasarte
    S10-S12 Rugby Eskola

Sábado 9
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S14 AVK BERA BERA - La única
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - Uni. Bilbao
  •  16:00h - Asti, Zarautz
    DHB: ZARAUTZ - AVK BERA BERA
Domingo 10
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrenamiento
  •  11:30h - Gamarra, Gasteiz
    Gaztedi - AVK BERA BERA "B" Espoir 
  •  12:00h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - LA RIOJA

Sábado 2
  •  09:15h - Altamira, Ordizia
    S14 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  10:30h - Altamira, Ordizia
    S16 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  12:00h - Altamira, Ordizia
    S18 Ordizia - AVK BERA BERA
  •  13:30h - Miniestadio, Donostia
    POTTOKA Txapelketa: TERMAS BERA BERA - Ordizia - Donapaule
  •  16:00h - Altamira, Ordizia
    ORDIZIA "B" - AVK BERA BERA "B" espoir
  •  16:00h - Miniestadio, Donostia
    DHB: AVK BERA BERA - DURANGO
Domingo 3
  •  10:00h - Miniestadio, Donostia
    S10-S12 Rugby Eskola Entrenamiento

Sábado 26
  •  10:00h - Ondarraitz, Hendaia
    S14 Triangular Hendaia- Donibane Lohitzune-BeraBera
  •  16:30h - Valladolid
    DHB: VRAC "B"- AVK BERA BERA
  •  16:30h - Miniestadio, Donostia
    TERMAS BERA BERA - GERNIKA
  •  18:00h - Miniestadio, Donostia
    AVK BERA BERA "B" - UNI. BILBAO
Domingo 27
  •  10:00h - Arrasate
    S10-S12 Rugby Eskola Jardunaldia

Sábado 19
  •  12:00h - Lakua, Gasteiz
    S14 GAZTEDI - AVK BERA BERA
  •  12:30h - Fango, Bilbao
    UNI. BILBAO - TERMAS BERA BERA
  •  13:00h - Miniestadio, Donostia
    S16 AVK BERA BERA - ELORRIO/GERNIKA
  •  14:30h - Miniestadio, Donostia
    S18 AVK BERA BERA - ELORRIO/GERNIKA
  •  17:00h - Fadura, Getxo
    DHB: GETXO - AVK BERA BERA

@rugbyberabera

AVK Bera Bera
📆 Sábado-larunbata 18/1/2020 ⏰ 16:00h 🏉 Real Oviedo 🆚 AVK Bera Bera 🏟 El Naranco 🏘 Oviedo 🗣 José Luis Murillo 📹… https://t.co/aUvY24Juhr
AVK Bera Bera
📆 Sábado-larunbata 18/1/2020 ⏰ 16:00h 🏉 Real Oviedo 🆚 AVK Bera Bera 🏟 El Naranco 🏘 Oviedo 🗣 José Luis Murillo 🏆… https://t.co/PuKHDfahnJ
AVK Bera Bera
Agenda Sábado 🏉 S14: Gaztedi - AVK Bera Bera 🏉 S16: Gernika- AVK Bera Bera 🏉 Neskak: Durango- AVK Bera Bera 🏉 DHB:… https://t.co/6DlEshEok2
AVK Bera Bera
Crónicas y resultados del fin de semana Asteburuko kronikak eta emaitzak https://t.co/capmlgoqes https://t.co/1rBWX6BN0U
Follow AVK Bera Bera on Twitter

Egutegia / Calendario

Torneo La Concha 2017

Laguntzaileak / Colaboradores

Grupo Bultz

Urkabe

Duhina

Bar Paco Bueno

AVK Valvulas

Goi Recursos Humanos

© Bera Bera RT