1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA - LA SALLE ZUREKIN BUS.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - OSTADAR.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

BERA BERA ALBISTUR - ALDAPETA SUMMA.- CHAMINADE, LARUNBATA 16.00

BERA BERA AMARA - ZAST ZARAUTZ.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA - BKL.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA ULIA - ESKORIATZA.- ESKORIATZA, LARUNBATA 11.15

BERA BERA KURSAL - ERROIBIDE.- IRUN, LARUNBATA 16.00

IBAETA BERA BERA MONPAS - GOIERRI.- URRETXU, LARUNBATA 12.15

BERA BERA SAGÜES - OIARTZUNGO.- OIARTZUN, LARUNBATA 12.15

KADETEAK

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA GROS - HONDARRIBI.- HONDARRIBI, IGANDEA 16.00

BERA BERA MANTEO - GOIERRI.- URRETXU, IGANDEA 10.45

BERA BERA BALDA - EASO.- YOLDI, LARUNBATA 12.00

IBAETA BERA BERA IGELGO - INTER.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

INFANTILAK

BERA BERA -  ASKATUAK.- YOLDI, IGANDEA 12.00

BERA BERA MANTEO - ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

BERA BERA SANTA CLARA - INTER.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA URGULL - ERROIBIDE.- IRUN, IGANDEA 10.00

BERA BERA ZURRIOLA - OSTADAR.- LASARTE, LARUNBATA 9.30

1. NAZIONALA

ARDOI 61 - 43 BERA BERA

SENIORRAK

STL 30 - 43 BERA BERA GROS

BERA BERA ALBISTUR 56 - 39 BERA BERA AMARA

JUNIORRAK

BERA BERA 56 - 50 OSTADAR

BKL 49 - 58 BERA BERA ULIA

BERA BERA KURSAL 48 - 26 OIARSO

IBAETA BERA BERA MONPAS 42 - 35 AÑORGA

BERA BERA SAGÜES 40 - 38 ANDRAITZ

KADETEAK

BERA BERA 78 - 59 BERGARA SORALUZE

BERA BERA MANTEO 39 - 43 ASKATUAK

AÑORGA 18 - 38 BERA BERA GROS

BERA BERA BALDA 46 - 29 MUNDARRO

OIARTZUNGO 53 - 54 IBAETA BERA BERA IGELDO

BERA BERA EGIA 39 - 27 LEZO

INFANTILAK

BERA BERA 20 - 80 ORDIZIA

OIARSO 32 - 47 BERA BERA MANTEO

ZAST 42 - 48 BERA BERA SANTA CLARA

BERA BERA URGULL 53 - 16 ANDRAITZ

BERA BERA ZURRIOLA 28 - 23 TAKE

1.MAILA NAZIONALA

BERA BERA - ARDOI.- ZIZUR, IGANDEA 18.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - STL BILINTX.- SANTO TOMAS LIZEOA, OSTIRALA 20.00

BERA BERA ALBISTUR - BERA BERA AMARA.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

JUNIORRAK

BERA BERA - OSTADAR.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA ULIA - BKL.- BEASAIN, LARUNBATA 16.00

BERA BERA KURSAL - OIARSO.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA MOMPAS - AÑORGA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA SAGÜES - ANDRAITZ.- YOLDI, LARUNBATA 12.00

KADETEAK

BERA BERA - BERGARA SORALUZE.- MANTEO, IGANDEA 9.30

BERA BERA MANTEO - ASKATUAK.- M,ANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA GROS - AÑORGA.- BENTA BERRI, LARUNBATA 14.00

BERA BERA BALDA - MUNDARRO.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA IGELDO - OIARTZUNGO.- OIARTZUN, IGANDEA 10.00

BERA BERA EGIA - LEZO.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

INFANTILAK

BERA BERA - ORDIZIA.- MANTEO, IGANDEA 11.20

BERA BERA MANTEO - OIARSO.- DON BOSCO, LARUNBATA 9.00

BERA BERA SANTA CLARA - ZAST.- ZARAUTZ LARUNBATA 12.00

BERA BERA URGULL - ANDRAITZ.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA ZURRIOLA - TAKE.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

 

1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA 56 - 52 TABIRAKO

SENIORRAK

BERA BERA GROS 53 - 25 GOIERRI

BERA BERA AMARA 41 - 51 ORDIZIA

ZAST ZARAUTZ 46 - 72 BERA BERA ALBISTUR

JUNIORRAK

ESKORIATZA 47 - 37 BERA BERA

BERA BERA ULIA 11 - 55 EASO ZELAIA

BERA BERA KURSAL 37 - 39 ATLETIKO SN SN

IBAETA BERA BERA MOMPAS 49 - 41 ALDAPETA

ALOÑAMENDI 36 - 29 BERA BERA SAGÜES

KADETEAK

EASO ULIA 40 - 58 BERA BERA

BERA BERA GROS 58 - 32 INTER

OINTXE 47 - 29 BERA BERA MANTEO

SASKIAXULAR 30 - 45 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA IGELDO 37 - 51 OSTADAR

TAKE 34 - 17 BERA BERA EGIA

INFANTILAK

HONDARRIBI 52 - 46 BERA BERA

BKL 58 - 62 BERA BERA MANTEO

BERA BERA SANTA CLARA 36 - 44 OSTADAR

AÑORGA 24 - 51 BERA BERA URGULL

BERA BERA ZURRIOLA 16 . 46 EASO

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI 31 - 20 ARESKO

 

1. MAILA NAZIONALA

BERA BERA - TABIRAKO.- MANTEO, LARUNBATA 18.00

SENIORRAK

BERA BERA GROS - GOIERRI.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA ALBISTUR - ZAST.- ZARAUTZ, LARUNBATA 16.00

BERA BERA AMARA - ORDIZIA.- MANTEO, LARUNBATA 20.00

JUNIORRAK

BERA BERA ESKORIATZA.- ESKORIATZA, IGANDEA 10.00

BERA BERA ULIA - EASO ZELAIA.- MANTEO, LARUNBATA 16.00

BERA BERA KURSAL - ATLETIKO SN SN.- YOLDI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA MOMPAS - ALDAPETA.- YOLDI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA SAGÜES - ALOÑA MENDI.- OÑATI, IGANDEA 12.00

KADETEAK

BERA BERA - EASO ULIA.- BIDEBIETA, LARUNBATA 16.00

BERA BERA GROS - INTER.- YOLDI, LARUNBATA 12.00

BERA BERA MANTEO - OINTXE.- ARRASATE, LARUNBATA 10.00

BERA BERA BALDA - SASKIAXULAR.- AXULAR, LARUNBATA 12.00

IBAETA BERA BERA IGELDO - OSTADAR.- MANTEO, LARUNBATA 10.30

BERA BERA EGIA - TAKE.- TOLOSA, LARUNBATA 12.00

INFANTILAK

BERA BERA - HONDARRIBI.- HONDARRIBI, LARUNBATA 16.00

BERA BERA MANTEO - BKL.- BEASAIN, LARUNBATA 10.55

BERA BERA SANTA CLARA - OSTADAR.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA URGULL - AÑORGA.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

BERA BERA ZURRIOLA - EASO.- MANTEO, LARUNBATA 9.15

ALEBINAK

BERA BERA SASKITXIKI - ARESKO.- MANTEO, IGANDEA 9.30

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @Unai0117: Gu ere etxean geratzen gera!! Aupa zuek eta animo asko !! Gora gu ta gutarrak ✊✊💪🏻💪🏻 @beraberasaski #SaskiGipuzkoa https://t.…
Bera Bera Saski
RT @FabasketAragon: Campus Baloncesto Villanúa @ibercaja @deporte_aragon Abierto plazo inscripción. Plazas limitadas. Seguimos confirmando…
Bera Bera Saski
RT @ibaetabasket: Alzola @BasqueWater es nuestro proveedor de agua. @azumugu @erikasouza14 y @mehrynkraker han visitado las instalaciones d…
Bera Bera Saski
RT @beraberart: 📌Programa Fin de Semana 📆Urria 19-20 Octubre 📌Asteburuko egitaraua 🏉Rugby 🤾🏽‍♀️Eskubaloia 🏀Saski ♿️🏀BSR 🏐 Voleibol https://…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT