1ª NACIONAL

HONDARRIBIA 50 - 59 BERA BERA BULTZ

2ª NACIONAL

ARDOI 55 - 25 BERA BERA MRW AMARA

FINAL FOUR LIGA VASCA JUNIOR

BERA BERA 54 - 45 ARASKI

LA SALLE BILBAO 71 - 47 MARIANISTAS

BERA BERA 32 - 78 LA SALLE BILBAO

SENIOR

INTER 41 - 52 BERA BERA GROS

BERA BERA AMARA 56 - 34 TAKE

JUNIOR

ZAST 52 - 48 BERA BERA ALBISTUR

BERA BERA MONPAS 22 - 40 ATLETICO GARAZI

GOIERRI 26 - 28 IBAETA BERA BERA

CADETE

IRAURGI 68 - 41 BERA BERA MANTEO

BERA BERA 54 - 27 EASO

BERA BERA EGIA 16 - 26 MUNDARRO

SASKIAXULAR 62 - 31 IBAETA BERA BERA

AÑORGA 24 - 73 BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA

BERA BERA BALDA 58 - 37 EASO

INFANTIL

EASO 48 - 53 BERA BERA

BERA BERA GROS 28 - 44 IRAURGI

ANTIGUA LUBERRI 22 - 55 BERA BERA URGULL

OSTADAR 21 - 34 BERA BERA ZURRIOLA

BERA BERA MANTEO 50 - 34 ANTIGUA LUBERRI

1ª NACIONAL

BERA BERA BULTZ - HONDARRIBI.- HONDARRIBI, SÁBADO 19.45

2ª NACIONAL

BERA BERA MRW AMARA - ARDOI.- ARDOI, DOMINGO 18.00

FINAL FOUR LIGA VASCA JUNIOR FEMENINO

(1) ARASKI - BERA BERA.- MANTEO, SÁBADO 11.00

(2) MARIANISTAS - LA SALLE BILBAO.- MANTEO, SÁBADO 13.00

FINAL: GANADOR (1) - GANADOR (2).- MANTEO, DOMINGO 16.00

SENIOR

BERA BERA GROS - INTER.- MONS, SÁBADO 18.00

BERA BERA AMARA - TAKE.- MANTEO, SÁBADO 20.00

JÚNIOR

BERA BERA ALBISTUR - ZAST.- ZARAUTZ, SÁBADO 18.00

BERA BERA MONPAS - ATLETICO GARAZI.- YOLDI, DOMINGO 10.00

IBAETA BERA BERA - GOIERRI.- URRETXU, DOMINGO 16.30

CADETE

BERA BERA MANTEO - IRAURGI.- AZPEITIA, SÁBADO 9.00

BERA BERA - EASO.- BENTA BERRI, DOMINGO 12.00

BERA BERA EGIA - MUNDARRO.- YOLDI, DOMINGO 10.00

IBAETA BERA BERA - SASKI AXULAR.- AXULAR, SÁBADO 12.00

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA - AÑORGA.- BENTA BERRI, DOMINGO 10.00

BERA BERA BALDA - EASO.- YOLDI, DOMINGO 12.00

INFANTIL

BERA BERA - EASO.- BIDEBIETA, DOMINGO 10.00

BERA BERA GROS - IRAURGI.- MANTEO, SÁBADO 16.00

BERA BERA URGULL - LUBERRI.- ANTIGUA BHI, SÁBADO 10.20

BERA BERA ZURRIOLA - OSTADAR.- LASARTE, SÁBADO 11.15

BERA BERA MANTEO - LUBERRI.- MANTEO, SÁBADO 16.00

1ª NACIONAL

BERA BERA BULTZ - LAGUNAK.- MANTEO, SÁBADO 18.00

2ª NACIONAL

BERA BERA MRW AMARA - ARABA.- MANTEO, SÁBADO 16.00

INFANTIL

BERA BERA SANTA CLARA - BKL.- BEASAIN, SÁBADO 12.30

1ª NACIONAL

GERNIKA 62 - 60 BERA BERA BULTZ

2ª NACIONAL

SAN IGNACIO 68 - 54 BERA BERA MRW AMARA

SÉNIOR

AÑORGA 72 - 42 BERA BERA GROS

ZAST 84 - 48 BERA BERA AMARA

JÚNIOR

BERA BERA ALBISTUR 57 - 27 TAKE TOLOSA

AÑORGA 32 - 29 BERA BERA MONPAS

IBAETA BERA BERA 30 - 40 BERA BERA ULIA

CADETE

ATLETICO ANDATZA 36 - 61 BERA BERA

BERA BERA MANTEO 26 - 48 OIARSO

IBAETA BERA BERA 21 - 38 BERA BERA BALDA

BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGIA 45 - 56 TAKE TOLOSA

INFANTIL

EASO 62 - 44 BERA BERA

EASO 32 - 21 BERA BERA GROS

BERA BERA URGULL 19 - 33 BKL

BERA BERA SANTA CLARA 41 - 39 GOIERRI

BERA BERA ZURRIOLA 34 - 31 ZAST ZARAUTZ

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @SaltoBeraBera: Mila esker @gipuzkoabasket omenaldiarengatik!! 👏🏼👏🏼👏🏼 https://t.co/hNF3ie7jJr
Bera Bera Saski
RT @EnekoGoia: Zorionak @SaltoBeraBera!! Eskerrik asko #Donostia eta #Gipuzkoa|ko izena hain ondo ordezkatzeagatik. Eredu zarete, segi lane…
Bera Bera Saski
RT @DenisItxaso: ¡Sois la caña! Con el @SaltoBeraBera Gipuzkoa tiene al equipo que mejor representa todo a lo que aspiramos como territorio…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT