KADETEAK

INTER 64 - 60 BERA BERA MANTEO

BERA BERA GROS 36 - 42 ASKATUAK

SUMMA ALDAPETA 43 - 46 BERA BERA BALDA

IBAETA BERA BERA IGELDO - 57 - 42 ZAST ZARAUTZ

BERA BERA EGIA 23 - 47 ASKATUAK

INFANTILAK

BERA BERA 39 - 52 GOIERRI

 

KADETEAK

BERA BERA MANTEO - INTER.- MONS, LARUNBATA 12.30

BERA BERA GROS - ASKATUAK.- BENTA BERRI, IGANDEA 12.00

BERA BERA BALDA - SUMMA ALDAPETA.- CHAMINADE, LARUNBATA 9.00

IBAETA BERA BERA IGELDO - ZAST.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA EGIA - ASKATUAK.- YOLDI, IGANDEA 10.00

INFANTILAK

BERA BERA - GOIERRI.- MANTEO, IGANDEA 11.20

SENIORRAK

BERA BERA GROS 63 - 61 ATLETICO SN SN

BERA BERA GROS 46 - 41 ANTIGUA LUBERRI

BERA BERA ALBISTUR 71 - 54 AÑORGA

BERA BERA ALBISTUR 47 - 63 IRAURGI ISB

JUNIORRAK

BERA BERA 81 - 42 OSTADAR

BERA BERA ULIA 48 - 57 TAKE

KADETEAK

BERA BERA 55 - 58 OSTADAR

BERA BERA MANTEO 40 - 60 HONDARRIBI

BERA BERA BALDA 50 - 27 AÑORGA B

OIARSO 34 - 48 IBAETA BERA BERA IGELDO 

ATCO AITXURI 55 - 37 BERA BERA EGIA

INFANTILAK

HONDARRIBI 57 - 37 BERA BERA

SENIORRAK

1. MAILAKO F4.- BERA BERA GROS - ATLETICO SN SN.- MANTEO, LARUNBATA 20.00 (IRABAZLEAK IGANDEAN GASKAN 18.00TAN FINALA)

2. MAILAKO F4.- BERA BERA ALBISTUR - AÑORGA.- AZKOITIA, LARUNBATA 17.45 (IRABAZLEAK AZPEITIAN IGANDEAN 17.45TAN FINALA. GALTZAILEAK 16.00TAN (3.- 4. POSTUA)

JUNIORRAK

BERA BERA - OSTADAR.- MANTEO, LARUNBATA 18.00 (3. - 4. POSTUA)

BERA BERA ULIA - TAKE TOLOSA,- MANTEO, LARUNBATA 16.00 (9. - 10. POSTUA)

KADETEAK

BERA BERA - OSTADAR.- MANTEO, IGANDEA 9.30 (5. - 6. POSTUA)

BERA BERA MANTEO - HONDARRIBI.- MANTEO, LARUNBATA 9.30

BERA BERA BALDA - AÑORGA B.- BENTA BERRI, IGANDEA 10.00

IBAETA BERA BERA IGELDO.- GALTZARABORDA, IGANDEA 10.00

BERA BERA EGIA - ATLETIKO AITXURI.- AIETE, LARUNBATA 10.45

INFANTILAK

BERA BERA - HONDARRIBIA.- HONDARRIBIA, LARUNBATA 16.00

1.MAILA NAZIONALA - LF2 IGOERAKO F4

ARDOI 67 - 51 BERA BERA

SENIORRAK - F4 SAILKATZE KANPORAKETA

BERA BERA GROS 62 - 46 GOIERRI

BERA BERA ALBISTUR 61 - 36 EASO

JUNIORRAK

ERRENDIMENDUZKO ERDI-FINALA.- BERA BERA 35 - 51 EASO ZELAIA

PARTEHARTZEKO ERDI-FINALA.- BERA BERA KURSAL 54 - 52 ERROIBIDE

PARTEHARTZEKO FINALA.- ATLETICO SN SN 55 - 37 BERA BERA KURSAL

KADETEAK

BERA BERA 46 - 42 BERGARA SORALUZE (5.-8. F4)

BERA BERA MANTEO 33 - 53 GOIERRI

BERA BERA GROS 52 - 31 HONDARRIBI

EASO JESUITAK 36 - 66 BERA BERA BALDA

INTER 46 - 58 IBAETA BERA BERA IGELDO

INFANTILAK

BERA BERA 25 - 71 MONDRAGON

BERA BERA MANTEO 37 - 35 TAKE TOLOSA

BERA BERA SANTA CLARA 36 - 44 HONDARRIBI

EASO JESUITAK 44 - 31 BERA BERA ZURRIOLA

@beraberasaski

Bera Bera Saski
RT @Unai0117: Gu ere etxean geratzen gera!! Aupa zuek eta animo asko !! Gora gu ta gutarrak ✊✊💪🏻💪🏻 @beraberasaski #SaskiGipuzkoa https://t.…
Bera Bera Saski
RT @FabasketAragon: Campus Baloncesto Villanúa @ibercaja @deporte_aragon Abierto plazo inscripción. Plazas limitadas. Seguimos confirmando…
Bera Bera Saski
RT @ibaetabasket: Alzola @BasqueWater es nuestro proveedor de agua. @azumugu @erikasouza14 y @mehrynkraker han visitado las instalaciones d…
Bera Bera Saski
RT @beraberart: 📌Programa Fin de Semana 📆Urria 19-20 Octubre 📌Asteburuko egitaraua 🏉Rugby 🤾🏽‍♀️Eskubaloia 🏀Saski ♿️🏀BSR 🏐 Voleibol https://…
Follow Bera Bera Saski on Twitter

Laguntzaileak / Colaboradores

© Bera Bera RT